Hírek
2019. Március 31. 19:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Volt telitalálat a hatos lottón; több mint másfél milliárd forint a nyeremény

Volt telitalálat az e heti hatos lottón; az egyetlen hat találatos szelvény nyereménye 1 688 365 935 forint - derül ki a Szerencsejáték Zrt. MTI-hez eljuttatott tájékoztatójából.
A vasárnapi lottósorsoláson - a 13. játékhéten - a következő nyerőszámokat húzták ki: 3, 12, 17, 22, 35, 41.
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a hatos lottón ez az eddigi második legnagyobb megnyert összeg.
A hatos lottó főnyereményét utoljára tavaly november 25-én vitték el, akkor kevesebb mintegy 438 millió forint volt a nyeremény.
Az ötös lottó nyereménye továbbra is halmozódik, ott már több mint 3,7 milliárd forint lesz az elnyerhető összeg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 19. 08:31, szombat | Belföld
Nagy István: a saját állatai megóvása érdekében minden gazdálkodó továbbra is tartsa be a hatósági előírásokat
Nagy István nyomatékosan ismét arra kért minden gazdálkodót, hogy a saját állataik megóvása érdekében továbbra is tartsák be a hatósági előírásokat; csak az lépjen be az állattartó telepre, akinek jelenléte elengedhetetlen.
2025. Április 18. 09:47, péntek | Belföld
ÉKM: jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése
Jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése, a beruházás az elmúlt 100 év legjelentősebb budapesti vasútfejlesztése
2025. Április 18. 09:46, péntek | Belföld
NAV: érdemes minél előbb kiegészíteni bevallásukat azoknak, akiknek visszajár adó
2025. Április 18. 09:45, péntek | Belföld
Meteorológia: Mezőkovácsházán 30,6 Celsius-fok volt csütörtök délután
Csütörtökön először haladta meg a hőmérséklet Magyarországon ebben az évben a 30 Celsius-fokot - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.