Hírek
2019. Január 31. 12:03, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Valutázókat buktattak le Nagykanizsán

Több mint 100 millió forint készpénzt találtak a rendőrök két férfinál, aki éveken keresztül illegális valutaváltóként tevékenykedett Nagykanizsa belvárosában.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság (ZMRFK) csütörtökön közölte, hogy a nyomozók kedd délelőtt érték tetten a két nagykanizsai férfit. Az 56 és a 62 éves gyanúsított egy belvárosi nagyáruház előtt hosszú éveken át folytatott illegális valutaváltást.
A rendőrök a két férfi ruhájának zsebeiben, valamint autóikban több tízmillió forintot, valamint hasonlóan jelentős értékben külföldi valutát találtak.
Sznopek Veronika, a ZMRFK szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta, hogy a helyszínen lefoglalt készpénz értéke meghaladja a 100 millió forintot, de mindkét férfi lakásán is tartottak házkutatást.
A gyanúsítottak szabadlábon védekezhetnek a jogosulatlan pénzügyi tevékenység bűntette miatt folyó nyomozás alatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld
Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását
Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán
2025. Július 04. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Bizottság tévúton jár, ha azt gondolja, az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatá
Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatározó fontos döntést, de téved, az ukrán uniós tagság nem fog megtörténni
2025. Július 04. 08:03, péntek | Belföld
Hőség - Meteorológia: az elmúlt egy hétben 4 centimétert csökkent a Balaton átlagos vízállása
A Balaton erős párolgása miatt az elmúlt egy hétben már 4 centimétert csökkent a tó átlagos vízállása - közölte a HungaroMet Zrt. pénteken a honlapján.
2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld
Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.