Hírek
2013. Június 28. 11:41, péntek |
Belföld
Forrás: MNO
Új néven kerülhet piacra a Nokia csúcsmodellje
A problémák elkerülésének érdekében új nevet kölcsönzött készülő szupermobiljának a Nokia.
Az már nem titok, hogy július elején nagyszabású premier közepette bemutatja következő PureView technológiával felszerelt okostelefonját a Nokia. Az eddig EOS néven hívott készülék az Evleaks információ szerint Nokia Lumia 1020 néven kerülhet piacra.
A 41 megapixeles telefon névváltoztatása valószínűleg amiatt történhetett meg, mert az EOS név a köznyelvben leginkább a Canon tükörreflexes fényképezőire utal, és a finn vállalat valószínűleg nem akart volna újabb pert magára vállalni. Bármilyen neve is legyen a készülő csúcsmodellnek, egy biztos: A Nokia egyik legnagyobb esélyével állunk szemben, ez lehet az a készülék, amely újra egyenesbe állítja a mostanában kissé eltévedt vállalatot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2025. Október 23. 08:39, csütörtök | Belföld
Október 23. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges
