Hírek
2019. Május 23. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Új csomópontot alakítanak ki az M1-es autópályán
Kezdődik egy új csomópont kialakítása az M1-es autópályán Szárligetnél, ezért a pálya Budapest felé vezető oldalán a leállósávot egy hónapra lezárják csütörtöktől - közölte a Közút szerdán az MTI-vel.
A társaság tájékoztatása szerint a kivitelező 9100 tonna aszfaltot épít be, töltés, árkok és csapadékelvezető is épül.
Pécsi Norbert szóvivő az MTI-nek elmondta, az új lejáró a Nagyegyházára vezető útra csatlakozik majd, de később itt lesz a tervezett Tatabánya-Tata elkerülő útvonal csomópontja is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
