Városlista
2025. augusztus 19, kedd - Huba

Hírek

2019. Március 05. 18:07, kedd | Belföld
Forrás: police.hu - illusztráció: pixabay

Tizennégy házba tört be

Tizennégy házba tört be

Befejezte abban az ügyben a vizsgálatot a Miskolci Rendőrkapitányság, amelyet egy férfival szemben indított, aki tizennégy hétvégi házba tört be.

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság G. Szabolcs 25 éves helyi lakossal szemben. A gyanúsított az elmúlt hónapokban összesen tizennégy miskolci hétvégi házba tört be, ahonnan különböző használati tárgyakat, például szőnyegeket, gázpalackot, poharakat, hősugárzót, rádiót, baltát, porszívót vagy éppen metszőollókat tulajdonított el.

A Miskolci Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.

2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld

Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak

Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását

A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval

Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal