Hírek
2018. Augusztus 22. 19:04, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Tévét dobott az útra és öléssel fenyegezőzött egy őrjöngő férfi
Egy agresszív férfi tévét dobott az útra, majd kiabálni kezdett a járókelőkkel Mohácson kedden.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába augusztus 21-én 19 óra körül érkezett bejelentés arról, hogy Mohácson a Munkás utcában egy férfi agresszívan viselkedik. A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy egy 24 éves helyi férfi egy televíziót dobott az útra, amely ettől széttört, majd az utcán lévő embereknek azt kiabálta, hogy megöli, megveri őket.
A rendőrök a férfit elfogták, majd előállították, és kihallgatták gyanúsítottként, a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Ellene garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Mohácsi Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
