Hírek
2013. November 15. 20:17, péntek |
Sport
Forrás: MTI
Távozik a Videotontól Torghelle Sándor
Közös megegyezéssel szerződést bontott Torghelle Sándor és a labdarúgó OTP Bank Ligában listavezető Videoton.
A székesfehérvári klub honlapjának pénteki beszámolója szerint több játéklehetőségre vágyik a korábbi válogatott csatár, az egyesület vezetése pedig hozzájárult ahhoz, hogy távozzon.
Torghelle tavaly januárjában igazolt a Videotonhoz, és 67 mérkőzésen 12 gólt szerzett. A mostani szezon eddigi 14 bajnoki fordulójában mindössze 69 perc játéklehetőség jutott neki. A támadó szerződése jövő nyárig szólt.
"Vannak ajánlataim más kluboktól, biztos vagyok benne, hogy hamarosan hasznára tudok lenni valamelyik együttesnek" - mondta a 42-szeres válogatott futballista.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 12:00, hétfő | Sport
Magyar-kazah - Sallai és Kerkez sem léphet pályára Debrecenben
Sallai Roland és Kerkez Milos sem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban kedden a kazah csapat elleni felkészülési mérkőzésen Debrecenben.
2026. Június 08. 07:09, hétfő | Sport
Női kézilabda BL - A Győr legyőzésével első sikerét aratta a Metz
Albek Anna és Vámos Petra csapata, a francia Metz HB nyerte a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután története első fináléjában Budapesten vasárnap 31-29-re legyőzte a címvédő Győri Audi ETO KC együttesét.
2026. Június 07. 12:00, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlaié a szezon legszebb gólja a Liverpoolnál
Szoboszlai Dominik Arsenalnak lőtt szabadrúgásgólját választották a szezon legszebb találatának a Liverpool labdarúgócsapatának szurkolói.
2026. Június 07. 08:45, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - A Brest legyőzésével döntőben a címvédő Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC 31-30-ra nyert a francia Brest Bretagne ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati második elődöntőjében.
