Hírek
2019. Április 15. 07:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Lefújták a sztrájkot a ferihegyi reptér földi kiszolgálói
Lefújták a hétfő reggelre meghirdetett sztrájkot a Malév Ground Handling földi kiszolgálónál, minden járat menetrend szerint közlekedik – közölte a Budapest Airport hétfőn reggel az MTI-vel.
A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér üzemeltetője vasárnap éjjel tudatta utasaival, hogy a Malév Ground Handlingnél hétfő reggel 5 és 9 óra között sztrájk lehet, az leginkább a Wizz Air, illetve a Tarom, az Air France és a KLM járatait érintette volna.
A társaság reggeli tájékoztatása szerint azonban a sztrájk elmarad, a járatinformációs rendszer szerint minden gép a meghirdetett menetrendnek megfelelően közlekedik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
