Hírek
2022. Április 16. 08:59, szombat |
Belföld
Forrás: mti/Fotók: MTI/Mihádák Zoltán
Szörnyű tragédia történt az M5-sön

Egy ember meghalt, többen megsérültek az M5-s autópályán péntek este történt balesetben - közölte a rendőrség a honlapján.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint az M5 autópálya Budapest felé vezető oldalán, Kakucs térségében közlekedett személygépkocsijával egy 59 éves budapesti férfi, amikor egy, a leállósávban álló személyautónak ütközött.
A mentősök hiába küzdöttek a férfi életéért, a helyszínen belehalt sérüléseibe.
Az álló járműben utazók közül hárman könnyebb, illetve súlyos sérülést szenvedtek, őket a mentősök kórházba vitték - olvasható a rendőrségi közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld
NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett
Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.
2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld
Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell
A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon
2025. Május 23. 07:22, péntek | Belföld
OGY - A jövő évi költségvetés megalapozásáról és az adótörvényekről is tárgyal a parlament
A jogi személyekről, a jövő évi költségvetés megalapozásáról, az adószabályokról és a nemzeti bankról szóló törvény módosításáról is tárgyal pénteki ülésén az Országgyűlés.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét
Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.