Hírek
2011. Július 11. 14:13, hétfő |
Külföld
Forrás: HírTV
Szitává lőtték a népszerű sztárt
Meggyilkolták Latin-Amerika egyik legnépszerűbb énekesét a guatemalai fővárosban.
A 74 éves művész a szállodájából autózott a guatemalavárosi repülőtérre, amikor kocsiját bekerítették, majd lőni kezdtek rá.
Az argentin énekes és sofőrje a helyszínen életét vesztette, egy velük utazó helyi üzletember pedig súlyosan megsérült. A társadalmi problémákat megéneklő Cabralt az UNESCO 1996-ban a béke nagykövetévé avatta. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 12:00, péntek | Külföld
A Brent olajfajta ára tovább emelkedett, már 96 dollár fölött jegyzik
Tovább nőtt, június eleje óta legmagasabb szintre emelkedett a kőolaj jegyzése csütörtök reggel az egyre mélyülő közel-keleti konfliktus hatására.
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Külföld
Az elektromos és hibrid autók húzták az uniós újautó-piacot júniusban
2026. Július 21. 13:00, kedd | Külföld
Az OTP bankot vesz a Baltikumban
Az OTP Bank megállapodást írt alá a balti régió harmadik legnagyobb bankcsoportja, a Luminor megvásárlásáról a Blackstone által kezelt magántőkealapokból álló konzorciummal, és a DNB Bankkal
2026. Július 19. 12:00, vasárnap | Külföld
Az ukrán erők csapást mértek két logisztikai létesítményre Oroszország Moszkvai és Tambovi területén
Az ukrán erők csapást mértek egy-egy jelentős logisztikai létesítményre Oroszországban, a Moszkvai, illetve a Tambovi területen, a frontvonaltól több mint 500 és mintegy 700 kilométerre
