Hírek
2016. December 12. 04:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Személygépkocsik ütköztek Nyíregyházán, egy ember meghalt

Összeütközött két személygépkocsi vasárnap este Nyíregyházán, a balesetben egy ember meghalt - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Dóka Imre elmondta, hogy az autók a Sóstói úton ütköztek, s az egyikben egy ember olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
Egy másik utas pedig súlyos sérüléseket szenvedett az ütközésben.
A főhadnagy hozzátette: mindkét ember beszorult a megrongálódott kocsiba, a nyíregyházi tűzoltók szabadították ki őket feszítő-vágó eszköz segítségével.
A baleset körülményeinek tisztázását a rendőrség a helyszíni szemlével megkezdte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld
MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva
A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.
2025. Július 05. 14:10, szombat | Belföld
NGM: a magyar üzemanyagárak a háborús feszültség ellenére továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest
Az izraeli-iráni konfliktus lezárultával, az átmeneti megugrást követően a hazai és szomszédos üzemanyagárak is csökkenni kezdtek;
2025. Július 05. 11:02, szombat | Belföld
Axiom-4 - Kapu Tibor: egy csoda részese vagyok
Isteni élmény volt részese lenni a Grace űrhajó felbocsátásának, és az azóta eltelt valamennyi nap egy csoda, beleértve azt is, amikor először megpillantottuk a Földet
2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld
Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását
Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán