Városlista
2025. május 23, péntek - Dezső

Hírek

2012. Január 03. 08:25, kedd | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Serena Williams nem érti, hogy miért lett sportoló

Serena Williams nem érti, hogy miért lett sportoló

A női teniszezők világranglistájának korábbi vezetője, Serena Williams bevallotta, hogy tulajdonképpen nem szeret sportolni.

A brisbane-i tornán szereplő 30 éves amerikai játékos, aki tavaly hosszú ideig sérült volt, azt mondta: soha nem értette igazán, miért is lett sportoló.

„Nem szeretek edzeni, egyáltalán semmilyen fizikai munkát nem szeretek” - fogalmazott, hozzátéve, hogy az olyan tevékenységekben ugyanakkor, mint az ülés vagy a vásárlás, „kitűnően teljesít”.

A fiatalabb Williams-testvér ezzel együtt elismerte, hogy sport nélkül nem tudná elképzelni az életét.

A 13-szoros Grand Slam-győztes játékos jelenleg a 12. helyen áll a világranglistán.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 23. 07:35, péntek | Sport

Premier League - Kerkez Milos a szezon álomcsapatában

Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott védője bekerült az angol labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapjának álomcsapatába.

2025. Május 23. 07:34, péntek | Sport

Ismét felveheti a Videoton nevet a székesfehérvári labdarúgócsapat

A Videoton Holding Zrt. hozzájárult ahhoz, hogy a székesfehérvári labdarúgócsapat ismét a Videoton nevet használja.

2025. Május 21. 07:31, szerda | Sport

Magyar labdarúgó-válogatott - Csongvai és Vitális a keretben

Az egyformán újonc Csongvai Áron és Vitális Milán is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott keretébe, amely a júniusi barátságos mérkőzésekre készül.

2025. Május 20. 07:23, kedd | Sport

Genfi tenisztorna - Fucsovics készülhet Djokovic ellen

A 2018-as bajnok Fucsovics Márton bejutott a második fordulóba a Genfben zajló, 596 ezer euró összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.