Hírek
2012. Január 27. 07:55, péntek |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Reménykedik az orosz

Vitalij Petrov, aki tavaly a Renault versenyzője volt, egyelőre nem kapott helyet a Forma-1-es csapatok egyikében sem.
Az orosz pilóta ugyanakkor reménykedik, hogy megszerezheti az egyetlen, még kiadó pilótaülést.
„Mindenképpen a Forma-1-ben szeretnék maradni, mert ha nem sikerül, akkor 2013-ban már nagyon nehéz lesz visszakerülni” – idézte őt az As című spanyol sportnapilap. Petrov elárulta: csak abban az esetben lesz tesztpilóta a Pirellinél, ha nem tud leszerződni a HRT-istállóhoz. „Felkértek erre a munkára, de még nem állapodtunk meg véglegesen, mert nagyon bízom abban, hogy ott lehet a rajtrácson márciusban” – mondta.
A 2012-es, húszfutamos világbajnokság március 18-án rajtol Melbourne-ben és november 25-én zárul Brazíliában. Petrov tavaly a tizedik helyen zárt a Renault-val.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 23. 08:47, csütörtök | Sport
Európa-liga - Sokat érhet egy salzburgi pontszerzés a Ferencvárosnak
2025. Október 23. 08:40, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai gól és gólpassz, a Liverpool megszakította rossz sorozatát
Szoboszlai Dominik góljának és gólpasszának is köszönhetően a Liverpool 5-1-re nyert az Eintracht Frankfurt otthonban a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának szerdai harmadik fordulójában.
2025. Október 22. 07:05, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Idegenben hét gólt szerzett a címvédő PSG
A címvédő Paris Saint-Germain 7-2-re nyert a Leverkusen vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-alapszakasz harmadik fordulójának keddi játéknapján.
2025. Október 22. 07:01, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Hétfőn kezdődik a jegyértékesítés az írek elleni hazai vb-selejtezőre
Hétfőn kezdődik a jegyértékesítés a magyar labdarúgó-válogatott utolsó világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet ír csapattal játszik november 16-án a Puskás Arénában.