Hírek
2018. Május 16. 12:36, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Postásautót rabolt ki egy férfi Keszthelyen
Csomagszállító postásautóból lopott készpénzt egy férfi Keszthelyen, de a jármű vezetője tetten érte és szemtanúk segítségével visszatartotta - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
A rendőrségre kedd délelőtt érkezett bejelentés arról, hogy Keszthelyen, az egyik áruház mögött parkoló csomagszállító postásautót egy férfi ki akart rabolni. A 35 éves elkövető a teherautó fülkéjéből ellopta az ott lévő készpénzt, de a jármű vezetője megzavarta és két, a segítségére siető szemtanúval megpróbálta visszatartani.
A gyanúsított rátámadt a férfiakra, dulakodni kezdtek, ennek során a postás nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.
A rendőrök helyszínre érkezésekor az elkövető megpróbált elmenekülni, futás közben pedig szétszórta az eltulajdonított készpénzt, de az egyenruhások pillanatok alatt elfogták.
A keszthelyi rendőrök a férfit őrizetbe vették és rablás megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást ellene.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.
