Hírek
2011. Augusztus 27. 14:25, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Pécs szerint nem érte kár a vállalkozókat
Nem fizet a pécsi önkormányzat kártérítést az Európa Kulturális Fővárosa program beruházásai miatt a vállalkozóknak.
Pedig a belvárosi üzletek, boltok tulajdonosai szerint a felújítások miatt jelentős bevételkiesést könyvelhettek el – írja a Magyar Nemzet.
A lap értesülései szerint a baranyai megyeszékhely önkormányzatához összesen 123 millió forint kártérítési igényt nyújtottak be, ebből a város a szakértői vizsgálatok elvégzése után 45 millió forint kifizetését találta elfogadhatónak. A döntést azonban egyelőre elnapolta a pénzügyi bizottság, arra hivatkozva, hogy a bevételkiesés nem az EKF-beruházással, hanem a gazdasági válsággal van összefüggésben. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
