Városlista
2026. március 10, kedd - Ildikó

Hírek

2018. Május 19. 19:25, szombat | Belföld
Forrás: police.hu

Otthon termesztette és árulta is a drogot

Otthon termesztette és árulta is a drogot

A siklósi rendőrök egy 45 éves helyi férfit vettek bűnügyi őrizetbe.

A rendőrök május 18-án 15 óra 40 perckor házkutatást tartottak egy siklósi ingatlanban, mert gyanú merült fel arra vonatkozóan, hogy a tulajdonos kábítószert termeszt otthonában. A rendőrök a házkutatás alkalmával az ingatlanban kialakított rejtekhelyen 6 tő kábítószergyanús növényt, 116 gramm kábítószergyanús növényi származékot, valamint kábítószer termesztéséhez használatos eszközöket találtak és foglaltak le. A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 45 éves férfit a rendőrök a helyszínen elfogták, majd előállították a Siklósi Rendőrkapitányságra. A férfi gyanúsítotti kihallgatásán beismerő vallomást tett, és a rendőröknek azt is elmondta, hogy nemcsak termesztette, hanem árulta is a kábítószert.

A gyanúsított ellen – őrizetbe vétele mellett – kábítószer-kereskedelem bűntett, valamint kábítószer birtoklása bűntett megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság, és előterjesztést tettek a férfi előzetes letartóztatásának indítványozására.

Címkék: drog, kábítószer, siklós

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány

A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.

2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld

Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli

Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.

2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld

Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot

A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.