Hírek
2018. Május 21. 19:02, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Országszerte felhőszakadásra figyelmeztetnek
A felhőszakadás veszélye miatt az egész országra figyelmeztetést adott ki keddre az Országot Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: kedd reggelig elsősorban az ország délkeleti, keleti harmadán (esetleg felén) lehetnek zivatarok, amelyeket viharos széllökés, lokálisan jelentős csapadék és kisebb szemű jégeső kísérhet.
Kedden már összességében több helyen, délután nagyobb számban inkább a Dunántúlon alakulhatnak ki zivatarok, amelyekhez kapcsolódva felhőszakadás, viharos széllökések, kisebb eséllyel nagyobb szemű jég társulhat.
Az előrejelzés szerint kedden a legalacsonyabb hőmérséklet 9 és 16, a legmagasabb hőmérséklet 21 és 27 Celsius-fok között valószínű.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld
OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása
A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
