Hírek
2018. Április 16. 14:37, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Menekülés közben több balesetet okozott egy férfi Tinnyénél
Elfogtak egy férfit, aki járművével elmenekült a rendőri ellenőrzés elől hétfőn Tinnyén, majd több közúti balesetet okozott - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság megbízott szóvivője az MTI-vel.
András Tamás elmondta: a 37 éves férfi ki akarta vonni magát a rendőri intézkedés alól, ezért autójával elhajtott az ellenőrzés helyszínéről. Menekülés közben több, anyagi kárral járó balesetet is okozott, végül Tinnye és Perbál között, a 102-es főúton a kocsi összeütközött egy busszal. A személyautó az árokba csúszott, a férfi pedig gyalog próbált továbbmenekülni, de a rendőrök elfogták.
A szóvivő kitért arra, a férfi ellen a Budaörsi Rendőrkapitányság indított eljárást közúti veszélyeztetés miatt.
A rendőrség egyelőre még nem közölte, hogy miért próbált meg elmenekülni a férfi.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
