Városlista
2026. július 24, péntek - Kinga, Kincső

Hírek

2011. Október 31. 07:21, hétfő | Belföld
Forrás: OrientPress

Megtagadták a választ - fizettetnek a népszámlálók

Megtagadták a választ - fizettetnek a népszámlálók

Összesen kétszázezer forint büntetést kell fizetnie egy négytagú családnak Örkényben, mert nyolcszori időpont-egyeztetés után sem vett részt a népszámlálásban – olvasható a város honlapján (orkeny.hu).

A Pest megyei település aljegyzője, Szabóné Balázs Mónika a lapnak elmondta, hogy fejenként ötvenezer forint szabálysértési bírságot szabnak ki a családra, mert nyolc időpont-egyeztetés után sem válaszoltak a népszámlálási kérdésekre.

OririentPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld

Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium

Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot

2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld

Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással

Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében