Hírek
2015. Augusztus 16. 00:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Megölte élettársát egy 16 éves lány Cegléden

Egy 16 éves lány megölte 25 éves élettársát Cegléden. A rendőrök elfogták a lányt, akit a bíróság előzetes letartóztatásba helyezett - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a bűncselekmény még augusztus 7-én történt, a fiatalkorú elkövetőt pénteken helyezték előzetes letartóztatásba.
A tájékoztatás szerint a rendőröket a mentősök értesítették a bűncselekményről. A nyomozás adatai szerint a lány szóváltást követően egy késsel szúrta mellkason a 25 éves férfit.
A rendőrség gyanúsítottként hallgatta ki a fiatalkorú lányt, aki elismerte a bűncselekmény elkövetését.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.
2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld
Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak
Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal