Hírek
2022. Július 17. 15:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Martfűnél is életét vesztette egy motoros
Martfűnél is életét vesztette egy balesetet szenvedett motoros szombaton - közölte a rendőrség kora este a honlapján.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint Martfű külterületén egy 57 éves hódmezővásárhelyi lakos motorkerékpárral közlekedett Rákócziújfalu irányába, amikor egy kanyarban áttért a menetiránya szerinti bal oldali sávba, ahol frontálisan összeütközött az ott közlekedő 39 éves rákóczifalvai lakos által vezetett személygépkocsival.
A helyszínre mentőhelikopter érkezett. A súlyos sérüléseket szenvedett motorost a szolnoki Hetényi Géza Kórházba szállították, de a férfi ott később életét vesztette. A személykocsiban utazó két ember - az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint - könnyű sérüléseket szenvedett - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
