Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2024. Március 24. 06:00, vasárnap | Életmód
Forrás: MTI

Már több mint 100 ezer néző váltott jegyet a Petőfi-filmre

Már több mint 100 ezer néző váltott jegyet a Petőfi-filmre

Özönlenek a nézők a Petőfi-filmre: a Most vagy soha! március 14-i bemutatója óta több mint 100 000 ember nézte meg a nagyszabású, történelmi kalandfilmet - közölték a film producerei és a Forum Hungary szombaton az MTI-vel.

A közleményben idézik Rákay Philip kreatív producert, aki úgy fogalmazott: "a Most vagy soha! bemutatója utáni tizedik napon több mint százezer magyar ember nézte meg a filmünket. És ebben nincsenek benne a határon túli vetítések - húszezer körüli - impozáns adatai".

"Ez hatalmas siker, szinte hihetetlen szám, ami minden pillanatban növekszik" - jelentette ki a kreatív producer.

"Hálásan köszönöm a nézők szeretetét, akik nemcsak a filmünknek és Petőfinek, hanem a közösség erejének is bizalmat szavaztak. Rendkívül jólesik, hogy a nemtelen támadások ellenére is ennyien kiállnak a filmünk mellett, ami a legtisztább alkotói szándékból született: fejet hajtani a hőseink előtt. A Most vagy soha! teljes csapata nevében: hálásan köszönöm!" - fogalmazott Rákay Philip.

Címkék: most vagy soha

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 23. 07:13, péntek | Életmód

A magyar kultúra napja - Hankó Balázs: a Himnusz a magyar szuverenitás legszebb kifejezése

Kölcsey Ferenc szerzeménye nemcsak egy vers, hanem ima, történelmi tabló, a Himnusz a magyar szuverenitás legszebb kifejezése

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Életmód

Hankó Balázs: a magyar kultúra olyan, mint a levegővétel

A magyar kultúra olyan, mint a levegővétel – hangsúlyozta Hankó Balázs kulturális és innovációs miniszter szerdán az M1 aktuális csatorna műsorában.

2026. Január 22. 07:34, csütörtök | Életmód

Jön a 100 milliárd forintos akcióterv az éttermeknek

Jön a 100 milliárd forintos akcióterv az éttermeknek - közölte a kormány a Facebook-oldalán szerdán.