Hírek
2020. December 04. 09:57, péntek |
Belföld
Forrás: mti/police.hu
Luxusautók és milliók kerültek elő az óriási drogfogás után
Több mint 87 millió forint értékben foglalt le kábítószert a rendőrség két férfitől, akit szerdán a X. kerületben fogtak el - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság pénteken.
A rendőrségi honlapon olvasható közlemény szerint megtudták, hogy egy 30 éves férfi nagyobb mennyiségű kábítószert szállít Kőbányára egy 32 éves férfinak. A nyomozók az ellenőrzéskor egyikük autójában 35 kilogramm marihuánát találtak, egy kilogrammos kiszerelésekben.
A két férfinél tartott házkutatásokon több mint 30 millió forint értékben három autót és mintegy 19 millió forintot foglaltak le.
A 30 éves férfit kábítószer-kereskedelem, a 32 éveset kábítószer-birtoklás megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki gyanúsítottként. Előbbit őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását, utóbbi szabadlábon védekezhet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
