Hírek
2015. Október 09. 20:03, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Lezárták egy időre a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőteret
Műszaki hiba miatt egy időre lezárták a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőteret pénteken - közölte Hardy Mihály, a repülőteret üzemeltető Budapest Airport kommunikációs igazgatója az MTI-vel.
A hiba okáról és a részletekről Hardy Mihály későbbre ígért tájékoztatást. Az MTI úgy tudja, hogy az irányítótoronyban áramszünet volt, emiatt kellett lezárni a repülőteret, amely azóta már újra indít és fogad járatokat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
