Hírek
2019. Május 06. 12:20, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Letartóztatták az édesanyja megölésével gyanúsított káldi fiatalt
Elrendelte a nyomozási bíró egy hónapra annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint csütörtök este több késszúrással megölte az anyját, kiskorú testvérét pedig súlyosan megsebesítette Káldon.
A gyanú szerint a 20 éves férfi május 2-án késő este egy késsel többször mellkason szúrta a vele egy háztartásban élő anyját, majd többször megszúrta 15 éves testvérét is, aki anyja segítségére sietett. A szúrások következtében az asszony a helyszínen meghalt, a gyanúsított testvére súlyosan megsérült – közölte a Vas Megyei Főügyészség hétfőn az MTI-vel.
Simon József megyei főügyész tájékoztatása szerint a férfit, aki elmenekült a helyszínről, másnap reggel a Celldömölki Rendőrkapitányság járőrei fogták el.
Hozzáfűzte: az ügyészség szerint feltételezhető, hogy a gyanúsított szabadlábra helyezése esetén megszökne, elrejtőzne, veszélyeztetné a bizonyítást, illetve újabb bűncselekményt követne el, ezért volt szükség a letartóztatására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Bizottság tévúton jár, ha azt gondolja, az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatá
Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatározó fontos döntést, de téved, az ukrán uniós tagság nem fog megtörténni
2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld
Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.
2025. Július 03. 07:32, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány elfogadta a 3 százalékos otthonteremtési hitelprogramot
A kormány elfogadta a 3 százalékos otthonteremtési hitelprogramot, az új támogatást mindenki igénybe veheti, aki az első saját lakását vagy házát szeretné megvenni -
2025. Július 03. 07:31, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a határ a csillagos ég Magyarország és az Egyesült Államok kapcsolatában
Az elmúlt hónapok során sikerült megteremteni az amerikai-magyar kapcsolatok új aranykorának stabil alapjait, Donald Trump elnök hivatalba lépése óta a barátság felváltotta a kioktatást, a vádaskodást és a megbélyegzést