Hírek
2014. Május 05. 19:35, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Labdarúgó NB I - Idén is a szurkolók dönthetnek a legjobb játékosról és a legszebb gólról

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) június 2-án rendezi meg a RangAdó díjátadó gálát, amelyen a szezon legjobbjainak járó elismeréseket adják majd át.
Az MLSZ hétfői közleménye szerint az idény legszebb góljáról, illetve arról, hogy ki kapja a legjobb játékosnak járó trófeát, idén is a szurkolók dönthetnek. A voksokat a szövetség facebook-oldalán lehet leadni.
A legszebb gólról kétfordulós szavazás dönt majd. Az első körben május 6-án déltől a szezon összes találata közül választhatnak a szurkolók. Ezt követően, május 26-a után a tíz legtöbb szavazatot kapott góllal újabb kör kezdődik május 30-án délig.
A szavazásokon minden regisztrált Facebook-felhasználó részt vehet, aki kedveli (lájkolja) az MLSZ Facebook-oldalát. Egy felhasználó naponta egyszer szavazhat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Sport
Konferencia-liga: Az első körben kiesett a Felcsút, továbbment a Paks és az ETO
A Paksi FC a hazai pályán aratott 1-0-ás győzelem után 1-1-es döntetlent játszott a szlovén Maribor vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező második fordulós párharcán, így 2:1-es összesítéssel továbbjutott.