Hírek
2018. Július 27. 07:21, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kimenekítettek 127 embert füst miatt egy szállodából Székesfehérváron

Füst miatt 127 embert kimenekítettek egy szállodából Székesfehérvárott - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) péntek reggel.
A füst egy szálloda áramelosztó helyiségében keletkezett a Ligetsoron. A helyszínre a megyeszékhely hivatásos tűzoltóit riasztották, a szálloda személyzete már kiérkezésükre az utcára menekítette az épületben tartózkodó embereket.
A tűzoltók ezután megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.
2025. Május 19. 07:26, hétfő | Belföld
Keddig lehet rendelkezni a civil szervezetek, vallási közösségek támogatásáról
tt az szja-bevallás és az 1+1 százalékos rendelkezések véghajrája, keddig lehet rendelkezni a civil szervezetek és a vallási közösségek támogatásáról - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vasárnap az MTI-vel.
2025. Május 19. 07:24, hétfő | Belföld
Harcba hívta legfőbb híveit Orbán Viktor
Ma Ukrajna uniós tagsága a legnagyobb veszély - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke Budapesten, a BOK Csarnokban tartott Harcosok klubja - A kezdet elnevezésű rendezvényen.