Hírek
2017. Január 11. 07:48, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy óvoda tetőszerkezete Üllőn
Kigyulladt egy óvoda tetőszerkezete szerda hajnalban a Pest megyei Üllőn - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) a honlapján.
A Templom téri, mintegy százharminc négyzetméteres épület oltásán a monori hivatásos tűzoltók mellett egy fővárosi egység is dolgozik.
Az óvodaépülettel szomszédos bölcsőde tetejére nem terjedtek át a lángok.
Kissné Szabó Katalin, Üllő polgármestere szerda délelőtt az MTI megkeresésére azt közölte, az óvodába nyolcvan gyerek jár, őket a szomszédos bölcsődében, illetve a település egy másik óvodájában helyezték el.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot
A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.

