Városlista
2025. július 5, szombat - Sarolta, Emese

Hírek

2017. Április 13. 07:22, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Kigyulladt egy irodaház Veszprémben

Kigyulladt egy irodaház Veszprémben

Kigyulladt egy használaton kívüli irodaház Veszprém belvárosában szerda éjjel - közölte a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Helt Ákos elmondta: a Budapest úti elhagyatott irodaházhoz nagy erőkkel vonultak ki a tűzoltók. Az épületben régi bútorok égtek, valamint az ingatlan teljes, mintegy 250-300 négyzetméteres tetőszerkezete is lángolt. Az oltási munkák közben a tető és a födém is beszakadt.

A tűz oltásában a veszprémi, a pétfürdői és a balatonfűzfői tűzoltók két magasból mentő járművel, egy vízszállítóval, valamint négy fecskendőkocsival vettek részt a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányításával. A helyszíni információk szerint a tűzoltók egy sérültet találtak, akit a mentők füstmérgezés gyanújával kórházba szállítottak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld

MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva

A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.

2025. Július 05. 14:10, szombat | Belföld

NGM: a magyar üzemanyagárak a háborús feszültség ellenére továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest

Az izraeli-iráni konfliktus lezárultával, az átmeneti megugrást követően a hazai és szomszédos üzemanyagárak is csökkenni kezdtek;

2025. Július 05. 11:02, szombat | Belföld

Axiom-4 - Kapu Tibor: egy csoda részese vagyok

Isteni élmény volt részese lenni a Grace űrhajó felbocsátásának, és az azóta eltelt valamennyi nap egy csoda, beleértve azt is, amikor először megpillantottuk a Földet

2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld

Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását

Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán