Hírek
2016. December 02. 19:57, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kidöntötte a viharos szél a váci börtön kapuját

Kidöntötte az orkánerejű szél a Váci Fegyház és Börtön külső kapuját csütörtök este. \"A fogva tartás biztonsága nem sérült\" - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának szóvivője pénteken az MTI-vel.
Orosz Zoltán elmondta: a büntetés-végrehajtási intézet munkatársai azonnal elhárították a balesetveszélyt, a váci katasztrófavédelmi kirendeltség munkatársai eltávolították a megrongálódott elemeket, emellett a börtön megerősítette a kapu őrzését és megtette a szükséges intézkedéseket az ilyen esetekre kialakított szakmai protokoll szerint.
Az eset miatt "a fogva tartás biztonsága nem sérült", biztosított a börtön zavartalan működése - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.
2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld
Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak
Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal