Hírek
2011. Szeptember 13. 07:17, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Újra rekordárak a benzinkutakon

5-5 forinttal emelkedik szerdától a benzin és a gázolaj ára a hazai benzinkutakon - erősítették meg a holtankoljak.hu értesülését piaci forrásokból.
A benzin átlagára 390 forintra nő, a legdrágább töltőállomásokon 405 forintra; a gázolaj átlagos ára 377 forint lesz szerdától (legdrágábban 395 forintért tankolhatjuk majd). Bioetanolt várhatóan 305 forintos, míg autógázt 217 forintos átlagáron tankolhatunk holnapután.
A múlt héten 7 forinttal emelkedett a benzinár, 5 forinttal a gázolajé. Utoljára május elején volt ilyen magas a benzin átlagára, a gázolajé márciusban: ismét a rekordközeli árakkal találkozhatunk tehát. Idén összesen 29 forinttal nőtt a benzin, és 25 forinttal emelkedett a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.
2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat
Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.