Városlista
2025. október 25, szombat - Bianka

Hírek

2012. December 19. 15:55, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Jobbik: gyűlöletkampány helyett tisztességes politikai versenyre van szükség

Jobbik: gyűlöletkampány helyett tisztességes politikai versenyre van szükség

A Jobbik felszólítja az MSZP-t, hogy az "Izraelből importált gyűlöletkampány" helyett szakmai párbeszédet és tisztességes politikai versenyt folytasson a jövőben, mert az országnak erre van szüksége - jelentette ki szerdai budapesti sajtótájékoztatóján Volner János.

Az ellenzéki párt alelnöke úgy fogalmazott, hogy az MSZP "visszahozta Izraelből a mocskolódó kampányok hírhedt szakemberét, Ron Werbert, hogy ismét gyűlölethullám jellemezze a választási kampányt".
Hangsúlyozta: Ron Werber foglalkoztatása korábban olyan "hazaárulással felérő" politikai megnyilatkozásokhoz vezetett, mint például amikor Kovács László azzal próbált a határon túli magyarok ellen "uszítani", hogy 23 millió román munkavállaló magyar munkaerőpiacra "özönlését vizionálta".
A Jobbik szerint az ilyen kijelentések vezettek a kampány eldurvulásához, és ezek hajszolták bele a szocialistákat azokba a túlzó választási ígéretekbe, amelyek a 8 éves kormányzásuk alatt katasztrofálisan eladósították Magyarországot.

Címkék: Pártok-Jobbik

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld

Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat

A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.

2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről

Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség