Hírek
2016. Június 15. 07:41, szerda |
Belföld
Forrás: mti/fotó:police.hu
Jó pár ittas és drogos sofőrt kaptak el a hétvégén

Csaknem negyvenezer járművezetőt ellenőriztek a rendőrök a hétvégén az ittas vagy bódult állapotban lévő sofőrök kiszűrésére megtartott országos akció keretében, több mint háromszáz ember ellen eljárást indítottak
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata kedden a police.hu honlapon. A Tispol Drugs & Alcohol elnevezésű akció a Tispol- (Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata) tagállamok európai szintű, összehangolt közúti ellenőrzése - írták.
Hozzátették: az akció ideje alatt, péntektől vasárnapig csaknem 40 ezer járművezetőt ellenőrzött a hatóság, 307 sofőr ellen indítottak eljárást ittas vagy bódult állapotban történt járművezetés gyanúja miatt. Az ellenőrzés során hét olyan embert fogtak el, aki körözés hatálya alatt állt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.