Hírek
2012. Május 09. 14:07, szerda |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Ismét olcsóbban tankolhatunk
Csökkentette 10 forinttal a 95-ös benzin és 6 forinttal a gázolaj nagykereskedelmi árát a Mol Nyrt. szerdán. A változással a benzin ára literenként 431 forintra csökkent, a gázolajé pedig 430 forint lett.
A múlt héten szintén 10 forinttal csökkent a benzin és 5 forinttal a gázolaj ára. Az autósok 20-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.
Az elmúlt egy év során a benzin ára 14, míg a gázolaj ára 17 százalékkal emelkedett, és mivel a havi átlagkeresetek nem nőttek ilyen mértékben, így tavalyhoz képest körülbelül 12 százalékkal kevesebb benzint és 14 százalékkal kevesebb gázolajat lehet tankolni egyhavi nettó átlagkeresetből.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
