Hírek
2013. Július 30. 12:02, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Ismét jár a villamos a Kiskörúton
Ismét jár a villamos Budapesten, a Kiskörúton, ahol egy koccanás miatt korábban pótlóbuszok vitték az utasokat - közölte Facebook-oldalán a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) kedd délelőtt.
A Deák Ferenc tér és a Kelenföld vasútállomás között egyébként 47-49 jelzéssel összevontan járnak a villamosok, mert a 47-es villamosok a pálya felújítása miatt augusztus 19-ig a Hauszmann Alajos utca és Újbuda-központ között nem közlekednek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
