Városlista
2026. július 25, szombat - Kristóf, Jakab

Hírek

2018. Április 05. 12:35, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Illegális dohánylerakatot számoltak fel Monokon

Illegális dohánylerakatot számoltak fel Monokon

Hatmillió forint értékű dohányterméket találtak a pénzügyi nyomozók Monokon, egy másik ügy miatt tartott házkutatáskor, az illegális készletet lefoglalták

- közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.

Kovács Dorina tájékoztatása szerint a NAV munkatársai egy konkrét céghez kapcsolódó iratokat kerestek, amikor feltűnt nekik, hogy a házban lakó férfi ideges, és szinte túlzottan is együttműködő a nála lévő iratok átadásában, igyekszik szabadulni a számára kínos szituációból.

A nyomozók átvizsgálták a ház összes helyiségét és az autót, és csaknem 350 kilogramm vágott dohányra és 250 doboz külföldi cigarettára bukkantak. Emellett ismert márkájú cigarettás dobozzá hajtogatható nyomtatott kartonokat és ötven grammos dohánytasakokat is találtak.

A férfi beszámolt arról, hogy a szállításhoz ő zacskózta a dohányt fél kilogrammos adagokba.

A megrendelők és a megbízók kilétének felderítése még most is tart.

A férfit gyanúsítottként hallgatták ki orgazdaság bűntette miatt.

Címkék: dohány, illegális, Monok

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld

Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium

Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot

2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld

Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással

Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében