Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2021. Szeptember 23. 11:51, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti

Huszonegy elfogatóparancs volt érvényben ellene, elfogták

Huszonegy elfogatóparancs volt érvényben ellene, elfogták

Elfogtak egy több éve bujkáló férfit, aki ellen már huszonegy elfogatóparancs volt érvényben - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda csütörtökön a police.hu oldalon.

P. László - akit lopás és testi sértés miatt is kerestek - nemzetközi rendőri együttműködés nyomán Nagy-Britanniában, Londonban került rendőrkézre hétfőn.

A szökevény több mint 14 év letöltendő szabadságvesztés elől próbált elrejtőzni - tették hozzá.

Közölték azt is, hogy P. László büntetéseinek hossza akár növekedhet is, mivel több büntetőeljárása még nem zárult le.

A férfi kiadatásáról a későbbiekben döntenek a hatóságok - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek

A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!

Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.

2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma

2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek

A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.

2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek

Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben

Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen