Hírek
2018. Július 15. 13:26, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Három embert is megkéselt egy 65 éves férfi Bácsbokodon
Életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt rendelt el nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján egy 65 éves bácsbokodi lakos megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy július 14-én 21 óra 20 perckor egy helyi szórakozóhely előtt szóváltásba keveredett egy baráti társasággal. Vita közben a férfi elővett egy körülbelül 15 centis pengehosszúságú kést, amellyel három férfit megszúrt.
Egy 30 éves sértett könnyű, 29 éves társa súlyos, míg 56 éves ismerősük életveszélyes sérülést szenvedett. A bűncselekmény feltételezett elkövetőjét – aki maga is megsérült – a helyszínen elfogták, előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki.
A bűncselekmény elkövetésének körülményeit a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld
OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása
A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
