Hírek
2018. Január 15. 17:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt a 48-as úton

Árokba borult kocsijával és meghalt egy ember a 48-as úton Nyírábrány közelében - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Plásztán-Kopcsa Kamilla elmondta: a főút 26-os kilométerénél, Nyírábrány közelében hétfő délután három órakor lesodródott az útról egy gépkocsi, fának hajtott, és az egyedül utazó sofőr olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt. Az eddigi adatok szerint a férfi vezetés közben rosszul lett, és a mentők már nem tudták megmenteni az életét.
A mentés és helyszínelés idejére félpályás útlezárást rendeltek el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 07:34, kedd | Belföld
Duna House: márciusban az árak már fékezték a keresletet az ingatlanpiacon
Márciusban az árak már fékezték a keresletet az ingatlanpiacon - közölte a Duna House hétfőn az MTI-vel.
2025. Április 15. 07:33, kedd | Belföld
Szallas.hu: a hazai vendégek többnyire 1-2 éjszakás foglalással utaztak belföldön az első negyedévben
Hosszú hétvége híján főként rövid, 1-2 éjszakás belföldi utazásokat választottak a hazai vendégek az év első három hónapjában - derül ki a Szallas.hu friss adataiból.
2025. Április 15. 07:28, kedd | Belföld
OGY - Elfogadták az alaptörvény tizenötödik módosítását
Elfogadta Magyarország Alaptörvényének tizenötödik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
2025. Április 14. 07:48, hétfő | Belföld
Változékony idő várható a héten, de Húsvétvasárnap már ismét enyhe, napos, tavaszi időre kell készülni
A hét első felében még erősen felhős, borult lesz az ég, többfelé lehet eső, saras eső, majd csökken a csapadék esélye, melegedés kezdődik és a hét közepén akár 26-27 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban.