Hírek
2025. Február 24. 07:41, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Gázolás miatt késhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron és a balatoni vonalakon

Gázolás miatt késésekre kell számítani a Keleti pályaudvarra érkező, illetve onnan induló vonatok közlekedésében, valamint a balatoni vasútvonalakon is hétfő reggel.
A Mávinform a Facebook-oldalán azt írta, a Keleti pályaudvarról 4.50-kor Nagykátára indult S60-as vonat Budapesten, a Salgótarjáni utcai felüljáró közelében elütött egy embert. A baleseti helyszínelés miatt a reggeli órákban a Keleti pályaudvarra érkező, illetve onnan induló járatok közlekedésében késések, járatkimaradások előfordulhatnak.
Baleset miatt nőhet az eljutási idő a balatoni vasútvonalakon is. Székesfehérvár és Szabadbattyán között szünetel a vonatközlekedés, pótlóbuszt szervez a vasúttársaság. A katasztrófavédelem az MTI-t arról tájékoztatta, hogy elgázolt egy embert egy vonat Székesfehérváron, a Maroshegy megálló közelében. A helyszínre a vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói vonultak ki. A helyszínen vannak a társhatóságok is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.
2025. Május 19. 07:26, hétfő | Belföld
Keddig lehet rendelkezni a civil szervezetek, vallási közösségek támogatásáról
tt az szja-bevallás és az 1+1 százalékos rendelkezések véghajrája, keddig lehet rendelkezni a civil szervezetek és a vallási közösségek támogatásáról - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vasárnap az MTI-vel.
2025. Május 19. 07:24, hétfő | Belföld
Harcba hívta legfőbb híveit Orbán Viktor
Ma Ukrajna uniós tagsága a legnagyobb veszély - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke Budapesten, a BOK Csarnokban tartott Harcosok klubja - A kezdet elnevezésű rendezvényen.