Hírek
2018. Június 25. 19:02, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok
Fuldokló kislány életét mentették meg rendőrök
Segélyjelzésre álltak meg azok a járőrök, akik Mátraverebély külterületéről kórházba szállítottak egy fuldokló kislányt – közölte a rendőrség honlapján.
Mint írják, a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság járőrei Mátraverebélyben, a Vasút út és a 21-es számú főút kereszteződésében tartózkodtak szolgálati járművükben, amikor egy személygépkocsi állt meg mellettük szombaton kora délután.
Ebből egy férfi szállt ki, segítséget kérve, mivel a három hónapos kislánya nehezen vette a levegőt és fulladt, azonnali orvosi segítségre volt szüksége. A férfi elmondta, hogy nagyon stresszes állapotban van és így nem tud biztonságosan vezetni.
A rendőrök ezt meghallván – a police.hu-n olvasható beszámoló szerint – azonnal átültették az édesanyát és a gyermeket a szolgálati gépkocsiba és megkülönböztető jelzés használatával a legközelebbi kórházba szállították őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
