Hírek
2018. November 25. 13:08, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotó:police.hu
Felszámoltak egy drogültetvényt Szegeden
Kábítószerkeresekedelem és más bűncselekmények miatt őrizetbe vett két szegedi férfit a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) - ismertette a rendőrség honlapján vasárnap.
A férfiak két domaszéki tanyán kannabiszt termesztettek, a fiatalabb, 43 éves férfi gondozta a növényeket, és árusította a leszüretelt anyagot.
A KR NNI munkatársai a férfit éppen kábítószer értékesítése közben érték tetten szegedi lakása előtt, a nyomozóka férfi otthonában több csomagban, előre kiporciózott kábítószergyanús anyagot találtak, és a férfi ruházatából is előkerült három - növényi törmeléket tartalmazó - alufólia-csomag.
A rendőrök az idősebb, 61 éves férfi otthonában 350 gramm marihuánát, a domaszéki tanyákon kialakított drogültetvényen 98 tő kannabisz növényt találtak, emellett több kilogramm szárított növényrészt foglaltak le.
A kábítószerkereskedéssel foglalkozó férfi vásárlói körében fiatalkorú is volt, akinek több alkalommal adott el kábítószert - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
