Hírek
2018. Október 03. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Felrobbant egy kazán Mosonmagyaróváron, egy ember meghalt

Felrobbant egy vegyes tüzelésű kazán Mosonmagyaróváron kedd délután, egy férfi meghalt - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy a kazán a Nefelejcs utca egyik családi házának pincéjében akkor robbant fel, amikor A férfi ekkor ott tartózkodott. A mentők már nem tudták megmenteni az életét. A tűzoltók átszellőztették a pincét, tűz nem keletkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2025. Október 23. 08:39, csütörtök | Belföld
Október 23. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges