Hírek
2017. Május 11. 07:23, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Fagyos volt a reggel Székelyföldön
Fagypont alá süllyedt a hőmérséklet csütörtök hajnalban Székelyföldön.
A román meteorológiai szolgálat honlapján közölt adatok szerint hajnali hat órakor Csíkszeredában mínusz 4,1 fokot, Maroshévízen mínusz 3,6, Gyergyóalfaluban mínusz 2,7, a Bucsin-tetőn mínusz 1,4 fokot mértek. Kevéssel fagypont alá süllyedt ugyanakkor a hőmérséklet Sepsiszentgyörgyön, Székelyudvarhelyen és Kolozsváron is.
A meteorológiai szolgálat előrejelzése szerint a nap folyamán jelentős felmelegedés várható, és az elkövetkező napokban az évszaknak megfelelő hőmérsékleti értékek alakulnak ki.
fotó: illusztráció -MTI Fotó: Varga György
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
