Hírek
2018. Április 16. 13:42, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Elindult az ország legnagyobb ruhagyűjtő akciója

Elindult az Adok-kapok napok elnevezésű jótékonysági akció, az ország legnagyobb ruhagyűjtése, melynek keretében a feleslegessé vált, de jó állapotú ruhákat május 6-ig a biatorbágyi Premier Outletbe várják a szervezők
- mondta el Gáncs Kristóf, az Ökumenikus Segélyszervezet kommunikációs igazgatója az M1 aktuális csatorna hétfői műsorában.
A hatodik alkalommal megrendezett akció a gyerekruhagyűjtésre fókuszál - tette hozzá.
Elmondta: az Ökumenikus Segélyszervezet nagyon sok átmeneti otthonban, intézményben foglalkozik gyerekekkel, így nagy az igény a gyerekruhákra, amelyekből az elmúlt években arányaiban kevés érkezett.
Most először pénzzel is - a 1353-as adományvonal hívásával vagy a segelyszervezet.hu oldalon való utalással - lehet támogatni a mozgalmat, ezzel a ruhák célba érését segíthetik az adományozók - fűzte hozzá Gáncs Kristóf.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.
2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld
Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak
Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal