Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2017. Január 15. 17:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Egy autót kellett kimenteni a Patkányospusztai tó jégéről

Egy autót kellett kimenteni a Patkányospusztai tó jégéről

Daruval kellett kiemelni egy autót a Győr-Moson-Sopron megyei Vámosszabadi külterületén lévő Patkányospusztai tó jegéről, ahonnan nem tudott kijönni - közölte a katasztrófavédelem vasárnap a honlapján.

A közlemény szerint a személyautó a tó partjától körülbelül két és fél méterre állt meg a jégen, a csúszós felület miatt azonban már nem tudott kihajtani.

A partra menekülő sofőr a győri hivatásos tűzoltókat riasztotta, akik a partról daruval megemelték, majd a szárazföldre helyezték a járművet.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld

Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport

A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.

2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld

Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség

Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok