Hírek
2017. Szeptember 11. 18:12, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Egy 67 éves német nő rosszul lett és meghalt a Balatonban

Rosszul lett, majd életét vesztette a vízben Balatonfüreden egy ember, a rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit
- közölte Bakos Zsuzsanna, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtófelelőse az MTI-vel hétfőn. Az origo.hu hírportál értesülései szerint egy 67 éves német nő vesztette életét fürdőzés közben, halálát a feltételezések szerint tüdőembólia vagy szívroham okozta. A bajba jutott nőt fürdőzők vitték a partra, de életét sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.
2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld
Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe
Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.
2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé
A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin