Hírek
2024. Október 18. 18:09, péntek |
Belföld
Forrás: Hajósi Miklós
Dóka Attila koncert lesz Budapesten!
Ahogy az év vége közeledik, Budapest zenei életében egy különleges esemény körvonalazódik: november 29-én, pénteken 19:00 órakor Dóka Attila dalszerző, gitáros, énekese, ingyenes zenekaros koncertet ad az Újpesti Kulturális Központban.
Ez az este nem csupán egy koncert, hanem egy közös utazás a zene világában, ahol a pillanatok varázsa mindenkit magával ragad.
Dóka Attila a zene iránti szenvedélyét így fogalmazta meg: „Amikor a színpadon állok, semmi más nem létezik, csak a pillanat intenzív lüktetése.” Ezen érzés minden koncertjén megjelenik, amikor a közönséggel együtt élik át a zenét. „Később, ahogy kezembe kerülnek a koncertfotók, kívülről látom magunkat – mintha a ti szemszögetekből tekintenék vissza,” mondta Attila. A zene és a szöveg találkozása mindenkiben egyedi értelmezést nyer, létrehozva ezzel egy mágikus kapcsolatot, amely minden élményt felejthetetlenné tesz.
Attila elkötelezett amellett, hogy koncertjeit ingyenesen látogathassák az érdeklődők, ezzel biztosítva, hogy a zenei élményhez való hozzáférés senki számára ne legyen korlátozott. „A zene ereje abban rejlik, hogy összehozza az embereket, és nem szeretném, ha bárki kimaradna ebből az élményből,” tette hozzá. Ez a nemes cél nemcsak a közönség számára, hanem a zene közösségi erejének hangsúlyozására is szolgál.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2026. Január 22. 07:34, csütörtök | Belföld
Adathalászok küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a NAV
A NAV nem küld e-mailt, senki ne dőljön be az adathalászoknak, akik a hét elejétől a NAV nevében küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdai közleményében.
2026. Január 22. 07:32, csütörtök | Belföld
Rendőrség: a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte a jégvastagság a biztonságos szintet
A jégvastagság az elmúlt napokban a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte vagy meghaladta a biztonságos jégen tartózkodás minimumát - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
