Városlista
2025. június 5, csütörtök - Fatime

Hírek

2021. Május 03. 08:25, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Bosszúból betört és lopott a nő

Bosszúból betört és lopott a nő

Betört volt élettársához és meglopta, a marcali rendőrök vádemelést javasolnak az ügyben.

Az akkor még ismeretlen tettes 2021. február 15-én betört egy balatonszentgyörgyi házba, ahonnan készpénzt, személyes iratokat és egy nagy értékű mobiltelefont tulajdonított el.

Az eljárás során a nyomozók látókörébe került a sértett volt élettársa, akit február 24-én a budapesti rendőrök segítségével a fővárosi lakcímén fogtak el – közölte a rendőrség.

A 63 éves S. Gábornét lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, amelynek során a nő elmondta, hogy haragudott a volt élettársára, és azért tervelte ki a betörést, hogy fájdalmat okozzon neki.

A Marcali Rendőrkapitányság munkatársai a szükséges nyomozati cselekményeket elvégezték, és az eljárás iratait a napokban vádemelési javaslattal küldték meg a Marcali Járási Ügyészség részére.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.

2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld

Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe

Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.

2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé

A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin

2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld

Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett

A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.