Városlista
2025. október 24, péntek - Salamon

Hírek

2018. November 28. 16:14, szerda | Bulvár
Forrás: mti

Bejelentették a Fezen első fellépőit

Bejelentették a Fezen első fellépőit

A Fehérvári Zenei Napok (Fezen) szervezői bejelentették szerdán az első fellépőket a 2019-es évre: érkezik az ausztrál Airbourne hard rock banda és a black metált játszó brit Cradle Of Filth.

A Fezen július 24. és 27. között két nagyszínpaddal és több kisebb zenei helyszínnel várja a fesztiválozókat Székesfehérváron.

Az Airbourne a nagy előd AC/DC-hez hasonlóan újratölti a hetvenes évek hard rockját a kétezres évek lendületével. Az ausztrál O'Keeffe testvérek bandája az első napon lép majd színpadra - olvasható a közleményben. Náluk sokkal megtervezettebb, színpadiasabb koncert várható július 26-án a Cradle Of Filth-től. Dani Filth és zenekara közel 30 éve játssza extrém metál zenéjét, rétegzenéjük ellenére helyet kapnak a mainstream zenei magazinokban és a fesztiválok színpadain is.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 24. 08:39, péntek | Bulvár

Szijjártó Péter: bekérettük az osztrák nagykövetet a ferencvárosi szurkolók vonatának megállítása miatt

Bekérettük a Külgazdasági és Külügyminisztériumba az osztrák nagykövetet, amiért nem engedték be a ferencvárosi szurkolók különvonatát a szomszédos országba - írta a tárcát vezető Szijjártó Péter csütörtökön a Facebookon.

2025. Október 21. 07:26, kedd | Bulvár

Francia filmfesztiválon nyerte el a zsűri nagydíját a Csendes barát

Enyedi Ildikó rendezése, a Csendes barát nyerte a 16. La Roche-sur-Yon Nemzetközi Filmfesztivál Ciné+ nagydíját vasárnap.

2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár

November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm

November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.

2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár

A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban

Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.